Inter-Rijeka 0:4! A tek je prvo poluvrijeme…!

U prvom poluvremenu utakmice 16. kola Hrvatski telekom Prve lige Rijeka u Zaprešiću protiv domaćeg Intera vodi s čak 4:0!

Nogometaši Rijeke na najbolji mogući način danas odgovaraju na priče o posvemašnjoj krizi momčadi. U prvom poluvremenu utakmice 16. kola Hrvatski telekom Prve lige Rijeka u Zaprešiću protiv domaćeg Intera vodi s čak 4:0!

Golove su postigli Andrijašević (7), dva Čolak (23, 27) i Gorgon (32), a pored toga što je Inter pretposljednja ekipa na prvenstvenoj ljestvici ne treba zanemariti istinu da nikome u 1. HNL nije lako zabiti 4 gola, pogotovo u 45 minuta!

Dojam je još bolji jer se čini kako je Inter “pao” ne toliko zbog svoje loše igre koliko zbog posvemašnje nadmoći igrača Rijeke koji su odmah na početku “stisli” domaćine – a potom iz nekoliko krasnih akcija protkanih sjajnom kombinatorikom postigli golove zahvaljujući kojima već mogu upisati nova tri boda na svoj konto.