(FOTO, VIDEO) Veliko slavlje na Krimeji! Golom Fumića u posljednjim sekundama Orijent 1919 stigao do vrijednog boda!

U utakmici 2. kola Druge HNK nogometaši Orijenta 1919 i Dinama II odigrali su na Krimeji 2:2

ORIJENT 1919 – DINAMO II 2:2 (1:0)

RIJEKA – Stadion Krimeja. Gledatelja: 1100. Sudac: Andrej Burilo (Osijek)

Strijelci: 1:0 Iličić (33), 1:1 Baturina (53-11m), 1:2 Šipoš (77), 2:2 Fumić (90+3)

Žuti kartoni: Flego (Orijent 1919), Jovičević (90+1)

ORIJENT 1919: Berković, Ivančević (77 Fatić), Mulac, Tadejević, Vidas, Mohorovičić, Liber, Flego (80 Fumić ), Monjac, Travaglia, Iličić (67 Črnko)

DINAMO II: Horkaš , Hrvoj , Gvardiol, Jelenić, Gogić, Franjić, Krizmanić, Đira (78 Čiuć), Kapitanović, Kim, Baturina (67 Šipoš)

Poveo je Orijent 1919 u 33. minuti lijepim golom Iličića. Napadač Orijenta sjajno je “osjetio” visoku loptu sa strane, lijepo skočio i snažnim udarcem glavom matirao vratara gostiju.

(FOTO, VIDEO) Praznik nogometa na Krimeji: Pala kiša, Orijent poveo protiv Dinama !!

Za nadigravanje raspoloženi gosti u drugom dijelu utakmice dvama golovima preokrenuli su rezultat u svoju korist. Najprije su zabili iz opravdano dosuđenog jedanaesterca na samom početku drugog dijela utakmice (Baturina), a onda u “nezgodnom” trenutku, u posljednjom četvrtini utakmice, i poveli nakon lijepe akcije s lijeve strane i povratne lopte za modrog Šipuša koji lako poentira protiv nemoćnog vratara Berkovića.

Igrači Orijenta 1919 nisu se međurim predavali, a upornost se isplatila!

Nakon trećeg kornera u utakmici , u posljednjoj minuti sučeve nadoknade vremena, u šesnaestercu gostiju stvorila se gužva. Crveni su u dva navrata mogli zabiti ali su udarci Krimječana završavali “u mesu  modre obrane. Lopta je napokon došla do Fumića na par metara od gol-crte pa Fumiću nije preostalo drugo do zakucati ju u mrežu!

Nažalost, današnji praznik nogometa na Krimeji umnogome je pokvarila jaka kiša koja je počela padati sredinom prvog dijela utakmice. Dio gledatelja povukao se u zaklonjeni prostor Orijentova Ognjišća, no oni najuporniji ostali su, mokri do kože, bodriti Crvene na obnovljenim tribinama stadiona na Krimeji.

Upravo su ovi, najvjerniji navijači svojom glasnom podrškom nosili domaće igrače do ovog vrijednog boda!

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.