OTKRIVENA SATNICA: Pogledajte kada na Student Day Festival nastupaju T.B.F., Bajaga & Instruktori, Hladno Pivo, S.A.R.S…

OTKRIVENA SATNICA: Pogledajte kada na Student Day Festival nastupaju T.B.F., Bajaga & Instruktori, Hladno Pivo, S.A.R.S…

- in Glazba, Mozaik
Photo: Goran Kovacic/PIXSELL

Deveti Student Day Festival ulazi u veliko finale. Najveća studentska zabava u regiji donosi vam dva dana ludog provoda na dva floora-a, veliki broj domaćih i inozemnih izvođača

Nagradne igre, raznorazne radionice, kulturne manifestacije i sportski izazovi samo su dio onoga što vas čeka na Student Day festivalu 2018.

Devetu godinu za redom SDF zabaviti će i rasplesati studente i sve one koji se nađu 18. i 19. svibnja u Rijeci.

Nikad moćniji glazbeni program na 2 floora predvode glazbeni gorostasi Bajaga & Instruktori, Hladno Pivo, S.A.R.S., T.B.F., Krankšvester, Sajsi MC i mnogi drugi, dok ćemo na elektronskom flooru gledati jednog od najvećih DJ-a današnjice Matthiasa Tanzmanna, Kukus Klan i mnoge druge renomirane regionalne DJ-eve i DJ-ice.

Foto: Dunja Dopsaj

Organizatori SDF-a nisu ništa prepuštali slučaju, pa i u slučaju lošeg vremena koncertni prostor bit će zaštićen postavljenim šatorom, tako da nikakvih iznenađenja po pitanju vremenskih ”prilika” neće biti.

Ove godine i nastupi headlinera bit će nešto ranije nego prethodnih godina pa se izlazak na pozornicu Bajage & instruktora prvi dan, odnosno grupe S.A.R.S. drugi dan, očekuje oko 22:30, a od 22 sata do njihovog izlaska bit će i upriličen happy hour gdje ćete pića moći dobiti po puno nižim cijenama.

U nastavku evo i kompletne satnice:

OPEN AIR – MAIN FLOOR

PETAK, 18.5., Ex Port Delta

20:00 ONE POSSIBLE OPTION
20:45 GRAPEVINE BABIES
21:30 PADRE
22:30 BAJAGA & INSTRUKTORI
00:30 T.B.F.
02:30 KRANKŠVESTER

SUBOTA, 19.5., Ex Port Delta

20:00 SILLYCONS
20:45 SILK MILK
21:30 GRETTA
22:30 S.A.R.S.
00:15 HLADNO PIVO
02:00 SAJSI MC
03:00 DJ MIREN ZAVERSKI

KBS WAREHOUSE

Petak, 18.5., Ex Port Delta Warehouse

22:30 TRAPLES
00:00 KUKUS
00:50 FILIP MOTOVUNSKI
01:40 MECENA
02:30 DINO JUKIC
03:20 MYSTIC
04:10 MIREN ZAVERSKI

Subota, 19.5., Ex Port Delta Warehouse

22:00 SAN SUONO
23:00 VIRGIN HELENA
00:00 TINO DOBRIC
01:00 ANA ANTONOVA
02:00 MATTHIAS TANZMANN
04:00 MARINA KARAMARKO
05:00 DJ OGI

AFTER PARTY, klub Crkva

05:30 IGORRITZA b2b LIFE4FUNK
07:00 BRONSKI
08:00 TSCHOKY b2b MARIN BIOCIC

Komentari