OVO SE NE PROPUŠTA! Armada za 31. minutu večerašnje utakmice najavila još neviđenu slavljeničku koreografiju!

Armada ove godine slavi 31. rođendan – stoga za 31. minutu utakmice Rijeka-Inter večeras na Rujevici najavljuju nešto još neviđeno na hrvatskim nogometnim stadionima!

Svima nam je još u živom sjećanju (i bit će dok smo živi!) spektakularna proslava Armadina okruglog, 30. rođendana kada su u ovo vrijeme prošle godine širom županije – pa i šire – večernje nebo osvjetljavale tisuće navijačkih baklji u slavu najdražeg kluba.

Sve je okrunjeno fantastičnim izvedbama ekipe na travnjaku i osvajanjem dvostruke krune (Prvenstvo i Kup Hrvatske) što je proslavljeno nezaboravnim ulaskom navijača na travnjak Rujevice u posljednjoj prvenstvenoj domaćoj utakmici, odnosno velikim slavljima navijača na Gatu Karoline Riječke odnosno dočekom igrača na riječkom Korzu.

Ove godine momčad Rijeke je u tek nešto skromnijem izdanju, i u domaćem prvenstvu i u kupu zaustavila se tek na koračić do one najuzbudljivije završnice odnosno finala (a isto gotovo da možemo reći i za nastupe u Europskoj ligi!), no to ne znači da razloga za slavlje nema.

Armadin zanos i ljubav prema Rijeci jači su no ikada, a sve to materijalizirat će se večeras na Rujevici, na utakmici za koju je Armada priredila – prema najavama – još neviđeni spektakl!

Armada ove godine slavi 31. rođendan, stoga za 31. minutu utakmice Rijeka-Inter najavljuju nešto još neviđeno na hrvatskim nogometnim stadionima! O kakvoj je koreografiji riječ morat ćete sami vidjeti na licu mjesta, jer ne bi bilo iznenađenja da su iz Kluba navijača Armada unaprijed otkrili što nam svima zajedno pripremaju.

Rijeka – Inter: pet uzastopnih domaćih ogleda bez primljenog gola

Nogometaši Rijeke u utorak (Stadion HNK Rijeka, 20 sati) dočekuju Inter u utakmici 34. kola Hrvatski telekom Prve lige.

Rijeka i Inter dosad su odigrali 50 utakmica, Rijeka je slavila u 21 ogledu, 14 susreta okončano je remijem, a zaprešićki sastav bio je uspješniji u 15 navrata.

Rijeka protiv Intera ima niz od osam utakmica bez poraza na domaćem travnjaku, 13 ukupno, a zadnji put zaprešićki sastav u Rijeci je slavio 6. studenog 2010. godine.

Inter u zadnjih pet ligaških gostovanja u Rijeci nije postigao gol, a mrežu su na Rujevici zatresli ove sezone u utakmici četvrtfinala Kupa Hrvatske u kojem je Rijeka slavila 2:1.

Kada su u pitanju međusobni ogledi Bernad Gulić i Tomislav Šarić predvode listu s 14 nastupa, dok je na listi strijelaca najbolji Siniša Odrojan sa šest postignutih golova.

Matjaž Kek će 13. put u prvenstvu voditi Rijeku protiv Intera u prvenstvu, slovenski trener dosad je upisao sedam pobjeda i pet remija.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.