Damir Kreilach je sa svoja dva pogotka i asistencijom donio pobjedu svom Berlinu na gostovanju protiv FC Erzgebirge Aue (1-3)

Damir Kreilach nastavlja s odličnim igrama u dresu 1.FC Union Berlina!

Damir je sa svoja dva pogotka preokrenuo tijek utakmice te naposlijetku i asistirao za 1-3 pobjedu protiv FC Erzgebirge Aue.

Zahvaljujući novom trobodu 1.FC Union Berlin sada se nalazi na 2. poziciji 2. Bundeslige, s dostižnih 5 bodova zaostatka za vodećim Braunschweigeom.

FC Erzgebirge Aue je poveo u 20. minuti pogotkom bosanskohercegovačkog igrača Maria Kvesića, a Kreilach je izjednačio u 41. te preokrenuo rezultat u 63. minuti, da bi Skrzybski potvrdio pobjedu u 82. minuti. Damir Kreilach i Roberto Punčec odigrali su svih 90 minuta.

Valja napomenuti da je Damir istoj momčadi već zabio dva gola te preokrenuo utakmicu prije dvije godine (28. studenog 2014.), kada je ušao u igru s klupe u 70. minuti (Union Berlin je gubio rezultatom 1:0) te je u 77. minuti zabio prvi, a u 86. i drugi pogodak.