NOVA POBJEDA ORIJENTA: Krimejčani do troboda preokretom

U važnoj utakmici za zadržavanje dobre pozicije na ljestvici Treće HNL zapad koja bi im u konačnici mogla donijeti promociju u viši rang, nogometaši Orijenta pobijedili su Jarun rezultatom 2:1

Nakon vrlo dobre igre Crvenih i nekoliko neiskorištenih šansi, šok na Krimeji: u 70. minuti poveli su gosti!

No odgovor orijentaša bio je sjajan: odgovorili su još žešćim pritiskom na gol gostiju, i vrlo brzo, već u 76. minuti, izjednačujući gol postigao je Weitzer, uz burno odbrojavanje vjernih navijača Orijenta.

No prava provala oduševljenja uslijedila je u 85. minuti kada je Gerc zabio za novu pobjedu Crvenih i novi trobod koji Orijent 1919 ostavlja u borbi za poziciju koja im može donijeti promociju u Drugu HNL!

Apsolutno zaslužena pobjeda crveno-bijelih koji su nakon mnogobrojnih propuštenih prilika ipak preokrenuli utakmicu i pobijedili u jednom zanimljivoj i vrlo dobroj nogometnoj predstavi.

Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite na Whatsapp, Viber, MMS 097 64 65 419 ili na mail vijesti@riportal.hr ili putem Facebooka i podijeliti ćemo ju sa tisućama naših čitatelja.