OVAKO SLAVE ZAMEĆANI! Zapjevali nakon pobjede i postali hit na društvenim mrežama

Rukometaši Zameta pobijedili su u gostima Sesvete rezultatom 29:28, a onda su si u svlačionici dali oduška…

To je sport! Iako ove sezone nemaju izražene visoke natjecateljske ambicije a spletom više okolnosti zapravo se bore za ostanak u hrvatskoj Premijer ligi, rukometaši Zameta ostavljaju srce na terenu u svakoj utakmici.

Tako je bilo i u subotu u Zagrebu gdje su pobijedili domaće Sesvete u tijesnoj završnici rezultatom 29:28 čime su si priskrbili važne bodove. Pobjeda je proslavljena pjesmom i skandiranjem u svlačionici što je zabilježeno videosnimkom, a taj uradak je podijeljen na najvećoj društvenoj mreži gdje je izazvao veliku pozornost ne samo među navijačima i pristalicama kluba već i puno šire.

Pogledajte slavlje igrača Zameta u priloženom videu

Zamet i Sesvete sastali su se u okviru 14. Kola Premijer lige, u svojevrsnom derbiju začelja. Od početka se vidjelo da će biti vrlo izjednačen i zanimljiv susret. Minimalna prednost se izmjenjivala između momčadi, a do prve veće prednosti stigao je Zamet u 18. minuti kada preko Damira Vučka i Matije Golika odlazi na +2 (9:7).

Četiri minute se držala ta prednost, a onda Sesvete poravnavaju na 10:10. Nadovezao se Alen Šušnja s dva uzastopna pogotka za +2 i s tom razlikom Sesvete odlaze na odmor (16:14).

Prvih sedam minuta nastavka Zamet lovi zaostatak, a golom Golika uspijeva poravnati rezultat (18:18) i tada kreće igra gola za gol odnosno stalno izmjenjivanje vodstva.

U 55. minutu se ulazi pri 27:27, a nakon gola Matije Starčevića Sesvete imaju novi napad, ne realiziraju ga i to Zamet kažnjava s pogotkom vrijednim slavlja. Po isteku 60. minute na semaforu je stajalo 29:28 za rukometaše iz Rijeke.

Veron Načinović sa sedam pogodaka bio je najbolji kod Zameta, a po šest dodali su Marin Kružić i Matija Golik.