POGLEDAJTE GOLOVE: Rijeka – Brinje 10:0 uz hat-trick Mateja Jelića!

Nogometaši Rijeke pobijedili su slovenskog trećeligaša Brinje Grosuplje 10:0 u prvoj pripremnoj utakmici zimskih priprema

U prvoj pripremnoj utakmici priliku su dobili svi igrači u zapisniku, među njima i nekoliko juniora koji su priključeni prvom sastavu.

Hat-trick je postigao Matej Jelić, dvostruki strijelci bili su Filip Dangubić i Jakov Puljić, dok su po jedan pogodak postigli Heber, Župarić i Ristovski.

U prvoj provjeri pred proljetni nastavak sezone priliku su dobili gotovo svi raspoloživi igrači treneru Keku, a među najmlađima su se našli Liber, Pandur, Svetić i Ristovski.

Lijep pogodak postigao je Dangubić u 18. minuti za 3:0. Jelić je dubinskom loptom pronašao Hebera u šesnaestercu. Heber je nesebično vratio za Dangubića koji je mirno pogodio.

Lijepu akciju pretvorio je u pogodak Puljić u 52. minuti Nakon duplog pasa s Ristovskim, prizemno je pogodio u donji lijevi kut za 8:0.

Konačan rezultat postavio je Ristovski u 80. minuti. Pobjegao je obrani i plasirao loptu pokraj vratara Cvijića u suprotni kut za 10:0

RIJEKA – BRINJE GROSUPLJE 10:0

Pomoćno igralište u kampu HNK Rijeka: Sudac: Marko Cvijović.

Strijelci: 1:0 Jelić (1′), 2:0 Jelić (8′), 3:0 Dangbuić (17′), 4:0 Heber (25′), 5:0 Žuarpić (34′), 6:0 Dangubić (41′), 7:0 Jelić (44′), 8:0 Puljić (52′), 9:0 Puljić (65′), 10:0 Ristovski (82′).

RIJEKA: Sluga, Mavrias, Župarić, Escoval, Davidson, Maleš, Gomelt, Acosty, Heber, Dangubić. Još su igrali: Nwolokor, Pandur, Svetić, Bradarić, Puljić, Zuta, Capan, Pavičić, Črnic, Ristovski, Raspopović, Punčec, Kvržić, Liber

BRINJE: Cvijić, Muratagić, Kalin, Hadžipašić, Ivkić, Boh, Koler, Povh, Černič, Rexhepi, Petrović. Još su igrali: Štampfel, Klančnik, Šilc, Škrelp, Dedić, Čoralić, Strajnar, Ivanovski, Vidič, Jurišić, Abdić, Černivec, Velić, Ambrož.