(FOTOGALERIJA) ATMOSFERA NA TRIBINAMA: Rijeka ima najbolje navijače! I Kek zahvalio svima koji su došli na utakmicu Rudeš-Rijeka

Nogometaši Rijeke pobijedili su Rudeš 2:1 u utakmici četvrtog kola Hrvatski telekom Prve lige i zasjeli na prvo mjesto prvenstvene ljestvice

U još jednom napetu dvoboju Rijeka je morala do bodova preokretom u posljednjih 15 minuta prvog poluvremena. (OVDJE)

No posebna priča ove utakmice su navijači Rijeke! Nakon poraza u četvrtak u europskom ogledu protiv norveškog Sarpsborga koji nikome nije dobro „sjeo“ a razočaranje zbog ispadanja iz europskog natjecanja osjeti se i u klubu i među navijačima, trebalo je smoći volje i entuzijazma za dolazak na tribine u nedjelju u 18.30, u vrijeme koje je po velikoj vrućini logičnije provesti na plaži nego na travnjaku ili tribinama.

Navijači Rijeke međutim znaju kada njihovoj Rijeci treba najveća podrška. Pun hvale za navijače bio je i trener Rijeke Matjaž Kek! (OVDJE)

Njih točno 2.475 došlo je na „gostovanje“ (zamjena domaćinstava zbog radova na zagrebačkom stadionu) na Rujevicu bodriti Bijele, a ovi su im ljubav i pažnju uzvratili fanatičnom borbenošću i „iščupanom“ pobjedom koji im otvara sasvim lijepe perspektive u daljnjem tijeku natjecanja u Prvoj HNL.